DOPOLDANSKE VADBE

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Bootcamp
Andraž
06.15 - 07.00
Bootcamp
Andraž
06.15 - 07.00
Bootcamp
Andraž
06.15 - 07.00
Bootcamp
Andraž
07.00 - 07.45
Metabolic effect
Kristina
07.00 - 07.30
Bootcamp
Andraž
07.00 - 07.45
Metabolic effect
Kristina
07.00 - 07.30
Bootcamp
Andraž
07.00 - 07.45
Bootcamp
Anja
07.30 - 08.30
(od 1.10.)
Bootcamp
Anja
07.30 - 08.30
(od 1.10.)

Ponedeljek

  • Bootcamp
    06.15 - 07.00
  • Bootcamp
    07.00 - 07.45

Torek

  • Metabolic effect
    07.00 - 07.30
  • Bootcamp
    07.30 - 08.30

Sreda

  • Bootcamp
    06.15 - 07.00
  • Bootcamp
    07.00 - 07.45

Četrtek

  • Metabolic effect
    07.00 - 07.30
  • Bootcamp
    07.30 - 08.30

Petek

  • Bootcamp
    06.15 - 07.00
  • Bootcamp
    07.00 - 07.45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Bootcamp
Andraž
06.15 - 07.00
Bootcamp
Andraž
06.15 - 07.00
Bootcamp
Andraž
06.15 - 07.00
Bootcamp
Andraž
07.00 - 07.45
Bootcamp
Andraž
07.00 - 07.45
Bootcamp
Andraž
07.00 - 07.45
Bootcamp
Anja
07.30 - 08.30
(od 1.10.)
Bootcamp
Anja
07.30 - 08.30
(od 1.10.)

Ponedeljek

  • Bootcamp
    06.15 - 07.00
  • Bootcamp
    07.00 - 07.45

Torek

  • Bootcamp
    07.30 - 08.30

Sreda

  • Bootcamp
    06.15 - 07.00
  • Bootcamp
    07.00 - 07.45

Četrtek

  • Bootcamp
    07.30 - 08.30

Petek

  • Bootcamp
    06.15 - 07.00
  • Bootcamp
    07.00 - 07.45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Metabolic effect
Kristina
07.00 - 07.30
Metabolic effect
Kristina
07.00 - 07.30

Torek

  • Metabolic effect
    07.00 - 07.30

Četrtek

  • Metabolic effect
    07.00 - 07.30
No events hours available!
No events available!

POPOLDANSKE VADBE

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TNZ.
Iza
16.00 - 17.00
Shape box
17.00 - 18.00
Body Burn
Anja
17.00 - 18.00
Shape box
17.00 - 18.00
Body Burn
Anja
17.00 - 18.00
Metabolic effect
Anja
17.00 - 17.30
WEIGHT LIFTING
Tomaž
17.00 - 18.00
Bootcamp
Klara
18.00 - 19.00
Bootcamp
Klara
18.00 - 19.00
Bootcamp
Nik
18.00 - 19.00
Body Burn
Anja
18.00 - 19.00
Bootcamp
Andraž
18.30 - 19.30
Bootcamp
Andraž
18.30 - 19.30
Core Camp
Zoran
18.30 - 19.30
Metabolic effect
Vanja
19.00 - 19.30
Metabolic effect
Kristina
19.00 - 19.30
CF13
Nik
19.00 - 20.00
Bootcamp
Anja
19.00 - 20.00
CF13
Andraž
19.30 - 20.30
WEIGHT LIFTING
Tomaž
19.30 - 20.30
CF13
Andraž
19.30 - 20.30
Core Camp
Zoran
19.30 - 20.30
CF13
Nik
19.30 - 20.30
WEIGHT LIFTING
Tomaž
20.30 - 21.30

Ponedeljek

  • Shape box
    17.00 - 18.00
  • Bootcamp
    18.00 - 19.00
  • Metabolic effect
    19.00 - 19.30
  • CF13
    19.30 - 20.30

Torek

  • Body Burn
    17.00 - 18.00
  • Bootcamp
    18.30 - 19.30
  • WEIGHT LIFTING
    19.30 - 20.30

Sreda

  • TNZ.
    16.00 - 17.00
  • Shape box
    17.00 - 18.00
  • Bootcamp
    18.00 - 19.00
  • Metabolic effect
    19.00 - 19.30
  • CF13
    19.30 - 20.30

Četrtek

  • Body Burn
    17.00 - 18.00
  • Bootcamp
    18.30 - 19.30
  • Core Camp
    19.30 - 20.30
  • WEIGHT LIFTING
    20.30 - 21.30

Petek

  • Metabolic effect
    17.00 - 17.30
  • Bootcamp
    18.00 - 19.00
  • CF13
    19.00 - 20.00

Sobota

  • Body Burn
    18.00 - 19.00
  • Bootcamp
    19.00 - 20.00

Nedelja

  • WEIGHT LIFTING
    17.00 - 18.00
  • Core Camp
    18.30 - 19.30
  • CF13
    19.30 - 20.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Body Burn
Anja
17.00 - 18.00
Body Burn
Anja
17.00 - 18.00
Body Burn
Anja
18.00 - 19.00

Torek

  • Body Burn
    17.00 - 18.00

Četrtek

  • Body Burn
    17.00 - 18.00

Sobota

  • Body Burn
    18.00 - 19.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Bootcamp
Klara
18.00 - 19.00
Bootcamp
Klara
18.00 - 19.00
Bootcamp
Nik
18.00 - 19.00
Bootcamp
Andraž
18.30 - 19.30
Bootcamp
Andraž
18.30 - 19.30
Bootcamp
Anja
19.00 - 20.00

Ponedeljek

  • Bootcamp
    18.00 - 19.00

Torek

  • Bootcamp
    18.30 - 19.30

Sreda

  • Bootcamp
    18.00 - 19.00

Četrtek

  • Bootcamp
    18.30 - 19.30

Petek

  • Bootcamp
    18.00 - 19.00

Sobota

  • Bootcamp
    19.00 - 20.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
CF13
Nik
19.00 - 20.00
CF13
Andraž
19.30 - 20.30
CF13
Andraž
19.30 - 20.30
CF13
Nik
19.30 - 20.30

Ponedeljek

  • CF13
    19.30 - 20.30

Sreda

  • CF13
    19.30 - 20.30

Petek

  • CF13
    19.00 - 20.00

Nedelja

  • CF13
    19.30 - 20.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Core Camp
Zoran
18.30 - 19.30
Core Camp
Zoran
19.30 - 20.30

Četrtek

  • Core Camp
    19.30 - 20.30

Nedelja

  • Core Camp
    18.30 - 19.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Metabolic effect
Anja
17.00 - 17.30
Metabolic effect
Vanja
19.00 - 19.30
Metabolic effect
Kristina
19.00 - 19.30

Ponedeljek

  • Metabolic effect
    19.00 - 19.30

Sreda

  • Metabolic effect
    19.00 - 19.30

Petek

  • Metabolic effect
    17.00 - 17.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Shape box
17.00 - 18.00
Shape box
17.00 - 18.00

Ponedeljek

  • Shape box
    17.00 - 18.00

Sreda

  • Shape box
    17.00 - 18.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TNZ.
Iza
16.00 - 17.00

Sreda

  • TNZ.
    16.00 - 17.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
WEIGHT LIFTING
Tomaž
17.00 - 18.00
WEIGHT LIFTING
Tomaž
19.30 - 20.30
WEIGHT LIFTING
Tomaž
20.30 - 21.30

Torek

  • WEIGHT LIFTING
    19.30 - 20.30

Četrtek

  • WEIGHT LIFTING
    20.30 - 21.30

Nedelja

  • WEIGHT LIFTING
    17.00 - 18.00
No events available!