DOPOLDANSKA VADBA

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Zlata leta
Klara
08.00 - 09.00
Zlata leta
Polona
08.00 - 09.00
Zlata leta
Špela
08.00 - 09.00
Zlata leta
Polona
08.00 - 09.00
Zlata leta
Blanka
08.00 - 09.00
P.A.I.N
Milan
09.15 - 10.15
Body Pump
Milan
09.15 - 10.15
LES MILLS
Grit
Milan
09.15 - 09.45
LES MILLS
Body Pump
Milan
09.15 - 10.15
LES MILLS
P.A.I.N
Milan
09.15 - 10.15
Body Pump
Kristina
09.15 - 10.15
LES MILLS
Pilates
Polona
10.30 - 11.30
Pilates
Blanka
10.30 - 11.30

Ponedeljek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00
  • P.A.I.N
    09.15 - 10.15

Torek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00
  • Body Pump
    09.15 - 10.15
  • Pilates
    10.30 - 11.30

Sreda

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00
  • Grit
    09.15 - 09.45

Četrtek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00
  • Body Pump
    09.15 - 10.15
  • Pilates
    10.30 - 11.30

Petek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00
  • P.A.I.N
    09.15 - 10.15

Sobota

  • Body Pump
    09.15 - 10.15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Body Pump
Milan
09.15 - 10.15
LES MILLS
Body Pump
Milan
09.15 - 10.15
LES MILLS
Body Pump
Kristina
09.15 - 10.15
LES MILLS

Torek

  • Body Pump
    09.15 - 10.15

Četrtek

  • Body Pump
    09.15 - 10.15

Sobota

  • Body Pump
    09.15 - 10.15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Grit
Milan
09.15 - 09.45
LES MILLS

Sreda

  • Grit
    09.15 - 09.45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
P.A.I.N
Milan
09.15 - 10.15
P.A.I.N
Milan
09.15 - 10.15

Ponedeljek

  • P.A.I.N
    09.15 - 10.15

Petek

  • P.A.I.N
    09.15 - 10.15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Zlata leta
Klara
08.00 - 09.00
Zlata leta
Polona
08.00 - 09.00
Zlata leta
Špela
08.00 - 09.00
Zlata leta
Polona
08.00 - 09.00
Zlata leta
Blanka
08.00 - 09.00

Ponedeljek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00

Torek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00

Sreda

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00

Četrtek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00

Petek

  • Zlata leta
    08.00 - 09.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Pilates
Polona
10.30 - 11.30
Pilates
Blanka
10.30 - 11.30

Torek

  • Pilates
    10.30 - 11.30

Četrtek

  • Pilates
    10.30 - 11.30
No events available!

POPOLDANSKA VADBA

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TNZ
Iza
16.00 - 17.00
Pilates
Polona
16.30 - 17.30
Pilates
Blanka
16.30 - 17.30
Pilates
Andreja
17.00 - 18.00
P.A.I.N
Milan
17.00 - 18.00
P.A.I.N
Milan
17.00 - 18.00
Body Shape
Kristina
17.30 - 18.30
Body Shape
Kristina
17.30 - 18.30
Body Pump
Iza
18.00 - 19.00
LES MILLS
Grit
Milan
18.00 - 18.30
LES MILLS
Grit
Milan
18.00 - 18.30
LES MILLS
P.A.I.N
Milan
18.00 - 19.00
Body Pump
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Pump
Sergeja
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Attack
Zoran
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Pump
Kristina
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Attack
Zoran
19.00 - 20.00
LES MILLS
Body Pump
Milan
19.00 - 20.00
LES MILLS
Body Balance
Kaja
19.30 - 20.30
LES MILLS
Body Attack
Sergeja
19.30 - 20.30
LES MILLS
Body Pump
19.30 - 20.30
LES MILLS

Joga
Katarina
19.30 - 20.30
Body Attack
Brina
19.30 - 20.30
LES MILLS
Body Balance
Zoran
20.00 - 21.00
LES MILLS
Joga
Katarina
20.30 - 21.30
Body Balance
Zoran
20.30 - 21.30
LES MILSL
Body Balance
Kaja
20.30 - 21.30
LES MILLS

Ponedeljek

  • TNZ
    16.00 - 17.00
  • Pilates
    17.00 - 18.00
  • Body Pump
    18.00 - 19.00
  • Body Attack
    19.00 - 20.00
  • Body Balance
    20.00 - 21.00

Torek

  • P.A.I.N
    17.00 - 18.00
  • Grit
    18.00 - 18.30
  • Body Pump
    18.30 - 19.30
  • Body Balance
    19.30 - 20.30
  • Joga
    20.30 - 21.30

Sreda

  • Pilates
    16.30 - 17.30
  • Body Shape
    17.30 - 18.30
  • Body Pump
    18.30 - 19.30
  • Body Attack
    19.30 - 20.30
  • Body Balance
    20.30 - 21.30

Četrtek

  • P.A.I.N
    17.00 - 18.00
  • Grit
    18.00 - 18.30
  • Body Attack
    18.30 - 19.30
  • Body Pump
    19.30 - 20.30
  • Joga
    19.30 - 20.30
  • Body Balance
    20.30 - 21.30

Petek

  • Pilates
    16.30 - 17.30
  • Body Shape
    17.30 - 18.30
  • Body Pump
    18.30 - 19.30
  • Body Attack
    19.30 - 20.30

Nedelja

  • P.A.I.N
    18.00 - 19.00
  • Body Pump
    19.00 - 20.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Body Attack
Zoran
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Attack
Zoran
19.00 - 20.00
LES MILLS
Body Attack
Sergeja
19.30 - 20.30
LES MILLS
Body Attack
Brina
19.30 - 20.30
LES MILLS

Ponedeljek

  • Body Attack
    19.00 - 20.00

Sreda

  • Body Attack
    19.30 - 20.30

Četrtek

  • Body Attack
    18.30 - 19.30

Petek

  • Body Attack
    19.30 - 20.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Body Balance
Kaja
19.30 - 20.30
LES MILLS
Body Balance
Zoran
20.00 - 21.00
LES MILLS
Body Balance
Zoran
20.30 - 21.30
LES MILSL
Body Balance
Kaja
20.30 - 21.30
LES MILLS

Ponedeljek

  • Body Balance
    20.00 - 21.00

Torek

  • Body Balance
    19.30 - 20.30

Sreda

  • Body Balance
    20.30 - 21.30

Četrtek

  • Body Balance
    20.30 - 21.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Body Pump
Iza
18.00 - 19.00
LES MILLS
Body Pump
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Pump
Sergeja
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Pump
Kristina
18.30 - 19.30
LES MILLS
Body Pump
Milan
19.00 - 20.00
LES MILLS
Body Pump
19.30 - 20.30
LES MILLS

Ponedeljek

  • Body Pump
    18.00 - 19.00

Torek

  • Body Pump
    18.30 - 19.30

Sreda

  • Body Pump
    18.30 - 19.30

Četrtek

  • Body Pump
    19.30 - 20.30

Petek

  • Body Pump
    18.30 - 19.30

Nedelja

  • Body Pump
    19.00 - 20.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Body Shape
Kristina
17.30 - 18.30
Body Shape
Kristina
17.30 - 18.30

Sreda

  • Body Shape
    17.30 - 18.30

Petek

  • Body Shape
    17.30 - 18.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Grit
Milan
18.00 - 18.30
LES MILLS
Grit
Milan
18.00 - 18.30
LES MILLS

Torek

  • Grit
    18.00 - 18.30

Četrtek

  • Grit
    18.00 - 18.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Joga
Katarina
19.30 - 20.30
Joga
Katarina
20.30 - 21.30

Torek

  • Joga
    20.30 - 21.30

Četrtek

  • Joga
    19.30 - 20.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
P.A.I.N
Milan
17.00 - 18.00
P.A.I.N
Milan
17.00 - 18.00
P.A.I.N
Milan
18.00 - 19.00

Torek

  • P.A.I.N
    17.00 - 18.00

Četrtek

  • P.A.I.N
    17.00 - 18.00

Nedelja

  • P.A.I.N
    18.00 - 19.00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
Pilates
Polona
16.30 - 17.30
Pilates
Blanka
16.30 - 17.30
Pilates
Andreja
17.00 - 18.00

Ponedeljek

  • Pilates
    17.00 - 18.00

Sreda

  • Pilates
    16.30 - 17.30

Petek

  • Pilates
    16.30 - 17.30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TNZ
Iza
16.00 - 17.00

Ponedeljek

  • TNZ
    16.00 - 17.00
No events available in vadba-zumba category!
No events available!