URNIK AEROBIKE

DOPOLDANSKA VADBA

ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Grit
Blaž
07:00 - 07:30
od 16.09.2019
Grit
Blaž
07:00 - 07:30
od 16.09.2019
Zlata leta
Klara
08:00 - 09:00
Zlata leta
Polona
08:00 - 09:00
Zlata leta
Ana
08:00 - 09:00
Zlata leta
Polona
08:00 - 09:00
Zlata leta
Blanka
08:00 - 09:00
P.A.I.N.
Milan
09:15 - 10:15
Body Pump
Milan
09:15 - 10:15
Grit
Milan
09:15 - 09:45
Body Pump
Milan
09:15 - 10:15
P.A.I.N.
Milan
09:15 - 10:15
Body Pump
Kristina
09:15 - 10:15
Grit
Blaž
10:20 - 10:40
Pilates
Polona
10:30 - 11:30
Pilates
Blanka
10:30 - 11:30

ponedeljek

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00
  • P.A.I.N.
    09:15 - 10:15

torek

  • Grit
    07:00 - 07:30
  • Zlata leta
    08:00 - 09:00
  • Body Pump
    09:15 - 10:15
  • Pilates
    10:30 - 11:30

sreda

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00
  • Grit
    09:15 - 09:45

četrtek

  • Grit
    07:00 - 07:30
  • Zlata leta
    08:00 - 09:00
  • Body Pump
    09:15 - 10:15
  • Pilates
    10:30 - 11:30

petek

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00
  • P.A.I.N.
    09:15 - 10:15

sobota

  • Body Pump
    09:15 - 10:15
  • Grit
    10:20 - 10:40
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Body Pump
Milan
09:15 - 10:15
Body Pump
Milan
09:15 - 10:15
Body Pump
Kristina
09:15 - 10:15

torek

  • Body Pump
    09:15 - 10:15

četrtek

  • Body Pump
    09:15 - 10:15

sobota

  • Body Pump
    09:15 - 10:15
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Grit
Blaž
07:00 - 07:30
od 16.09.2019
Grit
Blaž
07:00 - 07:30
od 16.09.2019
Grit
Milan
09:15 - 09:45
Grit
Blaž
10:20 - 10:40

torek

  • Grit
    07:00 - 07:30

sreda

  • Grit
    09:15 - 09:45

četrtek

  • Grit
    07:00 - 07:30

sobota

  • Grit
    10:20 - 10:40
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
P.A.I.N.
Milan
09:15 - 10:15
P.A.I.N.
Milan
09:15 - 10:15

ponedeljek

  • P.A.I.N.
    09:15 - 10:15

petek

  • P.A.I.N.
    09:15 - 10:15
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Zlata leta
Klara
08:00 - 09:00
Zlata leta
Polona
08:00 - 09:00
Zlata leta
Ana
08:00 - 09:00
Zlata leta
Polona
08:00 - 09:00
Zlata leta
Blanka
08:00 - 09:00

ponedeljek

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00

torek

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00

sreda

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00

četrtek

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00

petek

  • Zlata leta
    08:00 - 09:00
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Pilates
Polona
10:30 - 11:30
Pilates
Blanka
10:30 - 11:30

torek

  • Pilates
    10:30 - 11:30

četrtek

  • Pilates
    10:30 - 11:30
No events available!

POPOLDANSKA VADBA

ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Salsation
Viktorija
16:00 - 17:00
Pilates
Polona
16:30 - 17:30
Pilates
Blanka
16:30 - 17:30
Pilates
Andreja
17:00 - 18:00
P.A.I.N.
Milan
17:00 - 18:00
P.A.I.N.
Milan
17:00 - 18:00
Shape box (velika dvorana)
Vanja
17:00 - 18:00
Body Shape
Špela
17:30 - 18:30
Body Shape
Kristina
17:30 - 18:30
Body Attack
Sergeja
18:00 - 19:00
Grit
Milan
18:00 - 18:30
Grit
Milan
18:00 - 18:30
P.A.I.N.
Milan
18:00 - 19:00
Body Pump
18:30 - 19:30
Body Pump
Sergeja
18:30 - 19:30
Body Balance
Kaja
18:30 - 19:30
Body Pump
Kristina
18:30 - 19:30
Body Pump
Sergeja
19:00 - 20:00
Body Pump
Milan
19:00 - 20:00
TNZ
Viktorija
19:30 - 20:30
Body Attack
Sergeja
19:30 - 20:30
Body Pump
19:30 - 20:30
Body Attack
Alja
19:30 - 20:30
Body Balance
Zoran
20:00 - 21:00
Salsation
Viktorija
20:30 - 21:30
Body Balance
Zoran
20:30 - 21:30
Salsation
Viktorija
20:30 - 21:30

ponedeljek

  • Salsation
    16:00 - 17:00
  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Body Attack
    18:00 - 19:00
  • Body Pump
    19:00 - 20:00
  • Body Balance
    20:00 - 21:00

torek

  • P.A.I.N.
    17:00 - 18:00
  • Grit
    18:00 - 18:30
  • Body Pump
    18:30 - 19:30
  • TNZ
    19:30 - 20:30
  • Salsation
    20:30 - 21:30

sreda

  • Pilates
    16:30 - 17:30
  • Body Shape
    17:30 - 18:30
  • Body Pump
    18:30 - 19:30
  • Body Attack
    19:30 - 20:30
  • Body Balance
    20:30 - 21:30

četrtek

  • P.A.I.N.
    17:00 - 18:00
  • Grit
    18:00 - 18:30
  • Body Balance
    18:30 - 19:30
  • Body Pump
    19:30 - 20:30
  • Salsation
    20:30 - 21:30

petek

  • Pilates
    16:30 - 17:30
  • Body Shape
    17:30 - 18:30
  • Body Pump
    18:30 - 19:30
  • Body Attack
    19:30 - 20:30

nedelja

  • Shape box (velika dvorana)
    17:00 - 18:00
  • P.A.I.N.
    18:00 - 19:00
  • Body Pump
    19:00 - 20:00
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Shape box (velika dvorana)
Vanja
17:00 - 18:00

nedelja

  • Shape box (velika dvorana)
    17:00 - 18:00
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Salsation
Viktorija
16:00 - 17:00
Salsation
Viktorija
20:30 - 21:30
Salsation
Viktorija
20:30 - 21:30

ponedeljek

  • Salsation
    16:00 - 17:00

torek

  • Salsation
    20:30 - 21:30

četrtek

  • Salsation
    20:30 - 21:30
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
TNZ
Viktorija
19:30 - 20:30

torek

  • TNZ
    19:30 - 20:30
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Body Attack
Sergeja
18:00 - 19:00
Body Attack
Sergeja
19:30 - 20:30
Body Attack
Alja
19:30 - 20:30

ponedeljek

  • Body Attack
    18:00 - 19:00

sreda

  • Body Attack
    19:30 - 20:30

petek

  • Body Attack
    19:30 - 20:30
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Body Balance
Kaja
18:30 - 19:30
Body Balance
Zoran
20:00 - 21:00
Body Balance
Zoran
20:30 - 21:30

ponedeljek

  • Body Balance
    20:00 - 21:00

sreda

  • Body Balance
    20:30 - 21:30

četrtek

  • Body Balance
    18:30 - 19:30
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Body Pump
18:30 - 19:30
Body Pump
Sergeja
18:30 - 19:30
Body Pump
Kristina
18:30 - 19:30
Body Pump
Sergeja
19:00 - 20:00
Body Pump
Milan
19:00 - 20:00
Body Pump
19:30 - 20:30

ponedeljek

  • Body Pump
    19:00 - 20:00

torek

  • Body Pump
    18:30 - 19:30

sreda

  • Body Pump
    18:30 - 19:30

četrtek

  • Body Pump
    19:30 - 20:30

petek

  • Body Pump
    18:30 - 19:30

nedelja

  • Body Pump
    19:00 - 20:00
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Body Shape
Špela
17:30 - 18:30
Body Shape
Kristina
17:30 - 18:30

sreda

  • Body Shape
    17:30 - 18:30

petek

  • Body Shape
    17:30 - 18:30
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Grit
Milan
18:00 - 18:30
Grit
Milan
18:00 - 18:30

torek

  • Grit
    18:00 - 18:30

četrtek

  • Grit
    18:00 - 18:30
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
P.A.I.N.
Milan
17:00 - 18:00
P.A.I.N.
Milan
17:00 - 18:00
P.A.I.N.
Milan
18:00 - 19:00

torek

  • P.A.I.N.
    17:00 - 18:00

četrtek

  • P.A.I.N.
    17:00 - 18:00

nedelja

  • P.A.I.N.
    18:00 - 19:00
ponedeljektoreksredačetrtekpeteksobotanedelja
Pilates
Polona
16:30 - 17:30
Pilates
Blanka
16:30 - 17:30
Pilates
Andreja
17:00 - 18:00

ponedeljek

  • Pilates
    17:00 - 18:00

sreda

  • Pilates
    16:30 - 17:30

petek

  • Pilates
    16:30 - 17:30
No events available!

Urnik velja od 05.09.2019